آخرین به روزرسانی سایت: اسفند ۹, ۱۳۹۶
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود مجموعه عظیم تمام آثار بتهون Beethoven Complete Edition

 

1

مجموعه حاضر، آرشیو بی نظیر و کم یاب تمام آثار بتهون، آهنگساز شهیر آلمانی می باشد که توسط سایت ارم دانلود برای شما هوطنان عزیز آماده شده است. این مجموعه دربرگیرنده ی تمام آثار بتهون اعم از سمفونی ها، اپراها، ارکستر ها و سایر کارهای این نابغه ی موسیقی می باشد. کلیه فایل های صوتی این مجموعه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و همگی توسط ارکستر سمفونیک های بزرگ و مشهور جهان اجرا شده اند. مجموعه ی حاضر می تواند به خوبی مورد استفاده ی همه ی علاقه مندان به موسیقی های کلاسیک و فاخر همچنین علاقه مندان به آشنایی بیشتر با بتهون، این یکه تاز عرصه ی موسیقی کلاسیک قرار بگیرید. بخش های مختلف این مجموعه ی عظیم به صورت جداگانه برای دانلود آماده شده اند و قسمت های مختلف از آثار بتهون را به راحتی می توانید دانلود کنید (نیازی به دانلود تمام قسمت ها نیست). در ادامه می توانید توضیحات تکمیلی و اطلاعات دانلود را مشاهده کنید.

2

لودویگ فان بیتهوفِن یا لودویگ فان بتهون (به آلمانی: Ludwig van Beethoven)‏ (غسل تعمید در ۱۷ دسامبر ۱۷۷۰ – درگذشتهٔ ۲۶ مارس ۱۸۲۷) یکی از موسیقی‌دانان برجستهٔ آلمانی بود که بیشتر زندگی خود را در وین سپری کرد. وی یکی از بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین شخصیت‌های موسیقی در دوران کلاسیک و آغاز دورهٔ رمانتیک بود. بتهون، به‌عنوان بزرگ‌ترین موسیقی‌دان تاریخ، همیشه مورد ستایش قرار گرفته و آوازهٔ او موسیقیدانان، آهنگ‌سازان، و شنوندگانش را در تمام دوران تحت تأثیر عمیق قرار داده‌است. در میان آثار شناخته‌شدهٔ وی می‌توان از سمفونی نهم، سمفونی پنجم، سمفونی سوم، سونات پیانو پاتتیک، سونات مهتاب، و هامرکلاویِر، اپرای فیدِلیو و میسا سولمنیس نام برد. بتهوون در شهر بنِ آلمان متولّد شد. پدرش، یوهان وان بتهوون، اهل هلند (فلاندر آن زمان) بود و مادرش ماگدالِنا کِوِریچ وان بتهون تبار اسلاو داشت. این خانواده صاحب هفت فرزند شد که چهارتن از آنان در کودکی در گذشتند. آنان که باقی ماندند عبارت بودند از سه برادر به نام‌های لودویگ، کاسپارکارل (۱۷۷۴-۱۸۱۵) و نیکولائوس یوهان (۱۷۷۶-۱۸۴۸). اولین معلّم موسیقی بتهوون پدرش بود. پدرش یکی از موسیقی‌دانان دربار بن بود. او مردی الکلی بود که سعی می‌کرد بتهوون را به‌زورِ کتک، به‌عنوان کودکی اعجوبه همانند موتزارت به نمایش بگذارد. هرچند استعداد بتهون به‌زودی بر همگان آشکار شد. بعد از آن، بتهوون تحت آموزش کریستین گوت‌لوب نیفه قرار گرفت. همچنین بتهوون تحت حمایت مالیِ شاهزاده اِلِکتور (همان درباری که پدرش در آن کار می‌کرد) قرار گرفت. بتهوون در ۱۷سالگی مادر خود را از دست داد و با درآمد اندکی که از دربار می‌گرفت، مسئولیّت دو برادر کوچک‌ترش را بر عهده داشت.

بتهون در سال ۱۷۹۲ به وین نقل مکان کرد و تحت آموزش ژوزف هایدن قرار گرفت؛ ولی هایدنِ پیر در آن زمان در اوج شهرت بود و به قدری گرفتار، که زمان بسیار کمی را می‌توانست صرف بتهوون بکند. به همین دلیل بتهون را به دوستش یوهان آلبرشتس‌برگر معرّفی کرد. از سال ۱۷۹۴ بتهوون به صورت جدّی و با علاقه شدید نوازندگی پیانو و آهنگسازی را شروع کرد و به سرعت به عنوان نوازنده چیره‌دست پیانو و نیز کم‌کم به عنوان آهنگسازی توانا، سرشناس شد. بتهون بالاخره شیوهٔ زندگی خود را انتخاب کرد و تا پایان عمر به همین شیوه ادامه داد: به جای کار برای کلیسا یا دربار (کاری که اکثر موسیقیدانان پیش از او می‌کردند) به کار آزاد پرداخت و خرج زندگی خود را از برگزاری اجراهای عمومی و فروش آثارش و نیز دستمزدی که عدّه‌ای از اشراف که به توانایی او پی برده‌بودند و به او می‌دادند، تأمین می‌کرد.

4

بسیاری معتقدند موسیقی بتهون بازتاب زندگی شخصیِ اوست که در اکثر اوقات تجسمی از نبرد و نزاع همراه با پیروزی است. مصداق این توصیف را می‌توان در اکثر شاهکارهای بتهون، که بعد از یک دشواری سخت در زندگی‌اش پدید آمدند، یافت. او در سال ۱۸۰۲ در هایلیگِنشتاد (روستایی خارج از وین) وصیت‌نامه‌ای خطاب به دو برادرش نوشت که به وصیتنامه هایلیگِنْشتاد معروف است. پس از واقعه هایلیگنشتاد و غلبه بر یأسش از ۱۸۰۳ تا ۱۸۰۴ سمفونی عظیم شماره ۳ خود به نام اروئیکا را که نقطه تحول در تاریخ موسیقی است، تصنیف کرد. طی مبارزه چندساله‌اش برای قیمومیت برادرزاده‌اش، کارل، بتهون کمتر آهنگ ساخت، و وینی‌ها شروع به زمزمه کردند که کار او تمام است. بتهوون، که شایعات را شنیده‌بود، گفت: «کمی صبر کنید، به‌زودی چیزی متفاوت خواهید فهمید» و اینطور هم شد. بعد از ۱۸۱۸ مسائل داخلیِ زندگی بتهوون مانع از انفجار خلاقیت او نشد و بعضی از بزرگ‌ترین آثارش: میسا سولِمنیس، سمفونی شماره ۹، آخرین سوناتهای پیانو و آخرین کوارتتهای زهی را به وجود آورد. او از سال ۱۸۰۰ به ناشنوایی تدریجیِ خود پی برد. برای یک آهنگساز و نوازنده هیج اتفاقی نمی‌تواند ناگوارتر از ناشنوایی باشد، اما حتی آن هم نتوانست مانعی جدی برای بتهوون باشد. آخرین کارهای او شگفتی خاصی دارند، و بسیاری آن‌ها را مملو از معانی مرموز و ناشناخته به شمار می‌آورند. بتهون را بزرگ‌ترین هنرمند تاریخ موسیقی و پیانو می‌دانند. در ادامه می توانید مجموعه ی کامل آثار بتهون را دانلود کنید.

5 دانلود موسیقی متن، مجموعه آثار هانس زیمر Hans Zimmer Film Music Collection

Complete Beethoven Edition Vol. 2 – Concertos

Complete Beethoven Edition Vol. 3 – Orchestral Works

Complete Beethoven Edition Vol. 4 – Leonore Fidelio

Complete Beethoven Edition Vol. 5 – Piano Sonatas

Complete Beethoven Edition Vol. 6 – Piano Works

Complete Beethoven Edition Vol. 7 – Violin Sonatas

Complete Beethoven Edition Vol. 8 – Cello Sonatas

Complete Beethoven Edition Vol. 9 – Piano Trios

Complete Beethoven Edition Vol. 10 – String Trios

Complete Beethoven Edition Vol. 11 – The Early Quartets

Complete Beethoven Edition Vol. 12 – The Middle Quartets

Complete Beethoven Edition Vol. 13 – The Late Quartets

Complete Beethoven Edition Vol. 14 – Chamber Music

Complete Beethoven Edition Vol. 15 – Wind Music

Complete Beethoven Edition Vol. 16 – Lieder

Complete Beethoven Edition Vol. 17 – Folksong Arrangements

Complete Beethoven Edition Vol. 18 – Secular works

Complete Beethoven Edition Vol. 19 – Large choral works

Complete Beethoven Edition Vol. 20 – Historical Recordings

3

منبع توضیحات تکمیلی: ویکی پدیا

 • لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.
 • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
  جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
  برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
 • این مجموعه موسیقی نیازی به نصب ندارد و به راحتی می توان آن را در پیلیر های مختلف اجرا کرد.
 • مجموعه عظیم تمام آثار بتهون Beethoven Complete Edition
 • این مجموعه موسیقی سیستم مورد نیاز خاصی ندارد و به راحتی می توان آن را در پیلیر های مختلف اجرا کرد.

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدآرش گفت:

سلام خسته نباشید.
خیلی ممنون از اینکه این مجموعه زیبا و کامل را برای دانلود قرار دادید ولی من می خواستم این مجموعه رو خریداری کنم ولی با بررسی هایی که من در اینترنت کردم اگر اسن نسخه ، نسخه کامل باشه باید همراه فایل های صوتی نوت های موسیقی هم موجود باشه…فقط می خواستم ببینم که این طور هست یا نه…در ضمن حجم کامل مجموعه با هم چقدر می شه؟

ارم دانلود گفت:

سلام

لطفا به سایت زیر برین و با مسئولش صحبت کنبد:
fakhermusic.ir

amin گفت:

سلام.
فایل ۱۷ و ۱۸ شو ندارید ؟ vol6 یکی از تراک هارو خارج نمی کنه. ممنون.

ارم دانلود گفت:

repair کردین؟

امیر گفت:

باسلام و خسته نباشید
میشه خواهش کنم مجموعه آثار یوهان سباستین باخ هم قرار بدین؟
ترک های بتهون عالی بود،سپاسگزارم

kami گفت:

سلام
پس ۱۸ و vol 17 کو؟ چرا قرار ندادین؟
لطفا قرار بدین.ممنون

علی گفت:

قسمت های ۱۸ و ۱۹ نیستند
میشه بزاریدشون.
ممنون

علی گفت:

باسلام وخسته نباشید/خواهشآ خوهشآ فایلهای ۱۸ و۱۹روهم قرار بدید/باتشکر

Ali گفت:

سلام
قسمت های ۱۸ و ۱۹ نبودن بی زحمت بزارینشون…..
باتشکر علی

masoud گفت:

سلام مجموعه فوق العاده است فقط یک ترک در vol6 با نام ۰۵-۲۶ Variationen mit einer Fuge über ein eigenes Thema Es op.35 – Finale. Alla Fu.mp3 خراب است لطفا آن را به صورت تکی در سایت قرار دهید یا به ایمیل من ارسال کنید با repair هم درست نشد من تمام مجموعه را دانلود کردم نمی خوام مجموعم ناقص باشه با تشکر مسعود

سعید گفت:

باسلام.کارتان بی نظیر است.خداوند به شما خیر و برکت فراوان عنایت فرماید.جمع آوری این مجموعه هر چند ناقص کار خیلی دشواری بوده است.و سخت تر از آن اینکه توانسته اید خود را راضی کنید که آنرا رایگان در اختیار ملت قرار دهید.با تشکر

رضا گفت:

واقعا از لطفتون سپاسگزارم.امیدوارم در کارهاتون همیشه موفق باشید.

مهدی گفت:

سلام

دارم دانلود می کنم خواستم تشکر کرده باشم بابت زحمتتون
ممنون

شاهرخ گفت:

سلام
ممنون ازشماکه این گنجینه زیبارودراختیارماگذاشتین

وحید گفت:

ممنون بابت این مجموعه زیبا

Marko گفت:

با تشکر vol 18 و ۱۹ نیست!!!!!

maziar گفت:

ﺳﻼﻡ.
ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺳﭙﺎﺳﮕزاﺭﻡ ﺑﺎﺑﺖ ﺯﺣﻤﺎﺕ ﺷﻤﺎ.

Alireza گفت:

با سلام و خسته نباشید به شما بابت این مجموعه عظیم و با ارزش که برای دانلود گذاشتید
خواستم عرض کنم که Vol 6 تراک ۰۵-۲۶ اکستراکت نمیشه و همینطور پارت های ۱۸ و ۱۹ موجود نیست
لطفا رسیدگی کنید . ممنون

امین گفت:

لالا لای لالا لالای
مررررسی

پرهام گفت:

دست شما درد نکنه
چرا پارت ۱۸ و ۱۹ نداره؟

محمد گفت:

با سلام و تشکر از شما.
قسمت ۱۷ و ۱۸ تو لیست نیست لطفا اضافه کنید. ممنون

سلام دوستان هر کسی در ترک در vol6 با نام ۰۵-۲۶ Variationen mit einer Fuge über ein eigenes Thema Es op.35 – Finale. Alla Fu.mp3 مشکل داره و نمی خواد مجموعش ناقص نباشه از لینک زیر میتونه دانلود کنه

http://s10135.minhateca.com.br/Audio.ashx?e=L0oGg_JojZ9Orotmng2OKARmNIGGtWXNq-yvCwsh5wn6TBCYRvRB6IbL5ezqOOkP1v2ICB_Bmo7O8xthv25KWnQd0QAC2pGXn_SQkODtITI&pv=2

MATIN گفت:

حجم کل ۹۲۴۸٫۵MB
با تشکر واقعاً مجموعه بینظیریست

حسن گفت:

دمتون گرم سایتتون خیلی باحاله امیدوارم موفق باشید

AREF گفت:

سلام دوستان.من فیل زیپو گرفتم ولی پسوورد میخواد .پسووردش چیه؟

حسن رجبی گفت:

http://www.eramdownload.com

یونس گفت:

درود من فایل شماره یک رو دانلود کردم اما باز نمیشه باید چیکار کنم؟؟

یونس گفت:

فایل باز نمیشه که بخوام رمز وارد کنم برنامه خاصی لازم داره واسه اندروید

حسن رجبی گفت:

نرم افزار winrar

سلام. قطعه میسا سولمنیس در کدام vol قرار دارد؟

شهرام گفت:

سلام
من آهنگ های بتهون رو دانلود کردم ولی متوجه نشدم که باید خریداری کنم الان فایل ها از من پس وورد می خوان چه طور باید خرید کنم یا راه چیه که فایل های زیب باز بشن. ممنونم

کمیل گفت:

پسورد دقیقا اسم خود وب سایت می باشد زیر هر مطلبی رمز فایل ها رو قرار دادیم

سید گفت:

نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم
فقط میتونم بگم خیلی خیلی ممنونم
که آثار خدای موسیقی رو به این خوبی گذاشتید واسه دانلود
ممنون ممنون ممنون

محمد گفت:

سلام، ببخشید امکان داره اهنگ های هر بخش رو بتونیم بصورت تکی و جدا دانلود کنیم؟؟ متاسفانه حجم بالایی دارند الان.لطفا دانلود تکی رو قرار بدید! لطفا

صدرا گفت:

لطفا vol. 18 و vol. 19 رو هم برای دانلود بذلرید، ممنون

سینا گفت:

vol.18 و vol.19 برای دانلود قرار گرفت.