آخرین به روزرسانی سایت: تیر ۳, ۱۳۹۲
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

 

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

» عنوان:  دانلود سری کامل کارتون باربی Barbie Full Episode

» کیفیت: XviD

» این مجموعه شامل هفت قسمت از انیمیشن Barbie می باشد:
1. Barbie.A.Fairy.Secret.2011
2. Barbie.And.The.Diamond.Castle
3. Barbie.and.the.Three Musketeers.2009
4. Barbie.as.Rapunzel
5. Barbie.In.The.Nutcracker
6. Barbie.Mariposa.and.Her.Butterfly.Fairy.Friends
7. Barbie.Presents.Thumbelina

» زبان: اصلی

توضیحات:  برای شما عزیزان ، مجموعه کارتون های باربی را آماده دانلود کرده ایم.این مجموعه شامل چندین قسمت از کارتون های باربی می باشد که با کیفیت XviD بوده و به مرور هر قسمت آماده دانلود می باشدباربی عروسکی است که در مارس سال ۱۹۵۹ توسط شرکت ماتیل تولید و روانه بازار شد. خانم روث هندلر (۱۹۱۶-۲۰۰۲) این عروسک را با الهام از عروسکی آلمانی به نام بیلد لیلی بوجود آورد.

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

روث هندلر هنگام مشاهده بازی دخترش باربارا با عروسک‌های کاغذی متوجه شد او از بازی دادن آنها در نقش بزرگسالان لذت می‌برد. آن زمان اغلب عروسک‌ها به شکل کودکان خردسال ساخته می‌شدند. روث ایده ساخت عروسکی با اندام بزرگسالان را به شوهرش الیوت پیشنهاد نمود، اما وی به عنوان مدیر شرکت متل اشتیاقی به این پیشنهاد نشان نداد.در سال ۱۹۵۶ روث در سفری به آلمان به عروسکی که بایلد لی لی نامیده می‌شد برخورد نمود که عینا مطابق آن چیزی بود که در سر می پروراند. او سه عدد از این عروسکها را خریداری کرد. یکی را به دخترش داد و دوتای دیگر را به متل برد.

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

عروسک لی لی اولین بار در سال ۱۹۵۵ در آلمان به فروش رفت و اگر چه در آغاز به بزرگسالان فروخته می‌شد، اما کمکم محبوبیتی بین کودکان بدست آورد که از پوشاندنش با قطعاتی که جداگانه در دسترس بودند، لذت می‌بردند. روث پس از بازگشت به آمریکا با کمک مهندسی به نام جک راین اقدام به طراحی عروسکی مشابه نمود و به نام دخترش باربارا نام باربی را بر آن نهاد. عروسک باربی برای اولین بار در نهم ماه مارس سال ۱۹۵۹ در شهر نیویورک به نمایش گذاشته شد.

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

اولین باربی لباس شنا مشکی با خطوط راه راه سفید برتن داشت و با مدل موی دم اسبی و نیز موی بور و خرمایی عرضه شد. این عروسک به عنوان مدل نوجوان با پوشاکی که شارلوت جانسون طراحی نموده بود روانه بازار گشت. اولین عروسک باربی در ژاپن ساخته شد و در سال نخست حدود ۳۵۰.۰۰۰ عدد از آن به فروش رفت.شرکت متل در سال ۱۹۶۴ با کسب امتیاز عروسک بایلد لی لی از آلمان، تولید آن را متوقف ساخت.

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

دانلود کارتون باربی Barbie Full Episode

دانلود سری کامل این کارتون:

دانلود قسمت Barbie.A.Fairy.Secret.2011 با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.And.The.Diamond.Castle با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.and.the.Three Musketeers.2009 با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.as.Rapunzel با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.In.The.Nutcracker با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.Mariposa.and.Her.Butterfly.Fairy.Friends با لینک مستقیم

دانلود قسمت Barbie.Presents.Thumbelina با لینک مستقیم

  • لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.
  • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
    جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
    در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
    برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
  • Barbie Full Episode

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدالهام گفت:

من بازی باربی را خیلی دوست دارم

النا گفت:

ای کاش عکس باربی هم دراین سایت می بود

شهلا گفت:

سلام دوستان واقعیتش که دنلودمیکنم خیلی کند دنلودمیشه سرعتمم بالاست ولی دیر دنلودمیشه اصلا راضی نیستم

ارم دانلود گفت:

ایشالله به زودی سرورمون رو تقویت می کنیم

delaram گفت:

چرا کارتون باربی و قصر الماس خرابه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دانلود میشه ولی همین که میخوام بازش کنم ارور میزنه !!!!!!!! لطفا برسی کنید

حسن رجبی گفت:

کافیه شما یکبار بعد از دانلود فایلشو ریپر کنید و دوباره به نام قبلیش برگردرنید و دوباره اکسترکت.حل میشه.

سعیده گفت:

خیلی دیر دانلود میشه

arezu گفت:

لطفا کارتون باربی و پاپ استار و کریستمس کرول و ۱۲ رقص شاهزاده را در روی سایت قرار دهید

حسن رجبی گفت:

بله،ممنون از همکاری شما
البته اکثر انیمیشن های باربی رو سایت گذاشتیم و همچنین انیمیشن سرود کریسمس یا همون کریسمس کرول در سایت هست.

زهرا گفت:

اقااااااااا سرعت چراانقدپایــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه؟؟سرعت نتم بالاست ها.ولی اینا دیر دانلود میشن.ای خدااااااااااااااااااااا

حسن رجبی گفت:

بزودی با افزایش سرورها سرعت سایت و دانلود بیشتر میشود.ممنون از صبر و همراهی شما

رکسانا گفت:

سایت عالی دارید .مممممممممممتتتتتتتتتتتتشششششششششششککککککککککرررررررررررررررممممممممممممم

نام... گفت:

وایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی خیلی دیر دانلودمیشه

زهرا گفت:

کارتون دانلود شده ولی چرا باز نمیکنه؟؟

حسن رجبی گفت:

دوست عزیز، از لینک زیر کمک بگیرید:
http://forum.eramdownload.com/thread-1351.html

زهرا گفت:

ممنون اقای رجبی

ااااه گفت:

پس زیرنویس فارسیش کووووووووووووووووووووووو

حسن رجبی گفت:

با یک سرچ ساده در اینترنت میتوانید پیدا کنید.

سارا گفت:

خیلی کارتون های زیبایی است ولی بزی هاش جدید نیست.

ساغر گفت:

سلام عالی بود

با سلام مرسی از کارتون های قشنگتون ؛ اگه میشه بعضی از کارتون هایی که دوبله فارسی ندارند رو براشون دوبله بگذارید

narges گفت:

سلام لطفأ این کارتون های باربی رابرای دانلود قراردهید.
Barbie and her sisters in a Ponytale،barbie as the island princess،Barbie Fairy topia،barbie Barbie Hawaiian Vacation،fraiytopia mermaidia،barbie fairytopia magic of the rainbow،barbie in A mermaid tale 1،barbie in A mermaid tale 2،Barbie in the 12 Dancing Princesses،Barbie of Swan Lake،Barbie Princess and the pauper

Melina گفت:

…Mamnun bekhatere kortoon OO aksaye ghashangi ke gozashti

مریم گفت:

ooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

مریم گفت:

خیلی خوبه کارتون ۱۲رقص شاهزاده رو هم بزارین ممنون عزیزم

لیلی گفت:

سلام لطفا کارتون باربی و پاپ استار رو واسه دانلود بذارید

اونی که نقطه چین گذاشته چه بی ادبه نه؟!
من نظرات بچه هارو که خوندم دیدم لیلی حرف دلمو زد لطفا بزارید

حسن گفت:

عجب جیگریه کاش یه دوس دختر شبیه اینا داشتم

ندا گفت:

راستش من تازه دارم دانلود میکنم فقط ای کاش دوبله فارسی داشت

ندا گفت:

لطفا اگه میشه دوبله فایشم بزاید خیلی ممنون میشم

emad گفت:

چرا دوبله فارسیاشم نمیذارین؟؟؟
حد اقل زیرنویس فارسیشو بذارین.

سلامی دوباره من که نفهمیدم قبلا که گفتم منظورم کدوم نقطه چین بود!
ولی لطفا بذارید(پاپ استار) التماس

جون من پاپ استارو با دوبله بذارین!

الان ساعتدوازده و بیست دقیقه ی شبه برای همین تاریخ ۳۰ خرداده!
محض اطلاع

MAHTA2014 گفت:

میشه برنامه هاشم بزارید

زويا گفت:

سلام واقعا عالى بود

mina گفت:

سلام شما تو نظرات گفتیدکارتون باربی در کریسمس کارول هست تو سایت اما من پیداش نکردم لطفا راهنماییم کنید

هانی گفت:

چرا دیر دانلود می شه؟

HANYY گفت:

سایت شما عالیه فقط دیر دانلود میکنه

HANYY گفت:

میشه این کارتون های زیبای باربی را برای دانود کردن قرار بدهید؟ باربی در داستان پری دریایی-پرنسس وستاره ی پاپ-مدرسه ی شاهزاده ها-داستان مد پریان-سرزمین پریان

با سلام در میان کارتونها ی باربی کارتون Barbie-Fairytopia-نیست -بقیه کارتونها را دانلود کردم- دنبال این کارتون بودم که جستجوی گوگل سایت شما را اورد ممنون می شم اگه این کارتون را قرار بدید

زینب گفت:

سلام لطفا بابی و دفترچه خاطرات رو بزارید+باربی مسابقه بزرگ ۱ وباربی مارمادیا و جادوی رنگین کمان

vahab گفت:

لطفا زیر نویس و یا دوبله قرار دهید با تشکر

vahab گفت:

لطفا تمامی سری کارتون های باربی و تمام سری کارتون های تینکر بل را هم بگذارید البته با دوبله و یا زیر نویس فارسی با تشکر

پریا گفت:

عالی بود ممنون فقط عکس باربی نداشت تنها ایرادش این بود

میشه کارتون های جدیدتری بزارید؟البته این کارتونام خوبن

آوا گفت:

ببخشید من هر چه قدر لینک دانلود رو زدم فیلم ها دانلود نشدن . میشه بگید باید چی کار کنم.

کمیل گفت:

سلام همه لینک ها چک شد و هیچ مشکلی نداشت، لطفا برنامه IDM را جهت دانلود فایل ها نصب کنید.

پریناز گفت:

چرات وسط کار دانلود توقف می کنه

Mojdeh گفت:

سلام انیمیشنBarbie.In.The.Nutcrackerدوبله هس یا نه؟

سراج گفت:

باربی معروفی دنیا است عروسک طبیغی به مردم می خرند خیلی خوب بود

A_khd گفت:

سلام سایتتون عالیه من همه ی کارتون های باربی رو که دارم از اینجا دانلود کردم و همشون هم خیلی خوب بودن تنها مشکل اینه که دیر دانلود میشه و کارتون های باربی سایت خیلی کمه اگه میشه برای هر انیمیشن یه زیرنویس قرار بدین تا مجبور نباشیم توی سایت های دیگه بگردیم ممنون