آخرین به روزرسانی سایت: مهر ۱۰, ۱۳۹۲
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود بازی اساسینس کرید 3 – ASSASSINS CREED 3

 

توضیحات: نسخه سوم از سری بازی های Assassin’s Creed در مورد انقلاب آمریکا و مبارزه آن ها با بریتانیا است.در ACIII در شهرهایی مانند بوستون، نیویورک و فیلادلفیا قرار می گیرید، اما محیط بازی با وجود این شهرها، همچنان وحشی است و از خشونت بالایی برخوردار است. در دموی به نمایش درآمده، بازیکنان کانر را مشاهده می کنند با استفاده از محیط بازی و درختان مختلف و ساختمان ها، مسیرش را طی می کند.آقای الکس هاچینسون (Alex Hutchinson) کارگردان بازی می گوید: “شکل معماها و بالا رفتن از چیزهای مختلف در این بازی متفاوت است. یکی از قسمت های خوب این بازی انیمیشن های کانر است که بسیار زیبا از کار درآمده اند. همچنین شکل بازی به گونه ای است که بازیکنان می توانند معماهای آن را حل کنند، چون المان های آشنایی برای حل کردن آن ها در نظر گرفته شده اند.


شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود. کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کند.


شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود.


کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کند. او بخشی از کمپ را منفجر می کند. در حالیکه خودش روی درختی قرار دارد، می تواند سلاح هایش را پرتاب کند تا بتواند دشمنان را از بین ببرد. در اینجا کانر از Tomahawk خودش استفاده می کند. سازندگان می گویند هنگامی که وقت حمله می رسد، شخصیت بازی دیگر کانر نام ندارد. او در آن لحظه به یک Predator تبدیل می شود. دشمنان دیگری که کانر در طول این بازی باید با آن ها سر و کله بزند، حیوانات وحشی مانند خرس و گرگ هستند که در راه او قرار می گیرند و مبارزه با آن ها بسیار دشوار است.

به طور مثال در مبارزه با گرگ ها، کانر می تواند به دور آن ها بچرخد و در یک لحظه به آن ها حمله کند و آن ها را بکشد. آقای هاچینسون می گوید: “ما می خواستیم که بازیکنان دقیقاً احساس کنند که رو در روی یک طبیعت وحشی قرار گرفته اند. به همین دلیل، زیاد روی انیمیشن ها کار کردیم که بسیار زیبا و نرم به نظر برسند. حیوانات در این بازی رفتارهای متفاوتی دارند. اگر شنیده باشید که آن ها چطور به انسان ها حمله می کنند، در این بازی دقیقاً می بینید که به چه صورت است. Ubisoft Montreal بسیار تلاش کرده که همه چیز در بازی بالانس باشد.

برای مشاهده ی لینک های دانلود، مشخصات بازی، راهنمای نصب و  سیستم مورد نیاز به  بخش اطلاعات دانلود (در زیر) مراجعه کنید.

 • دانلود با لینک مستقیم | حجم فایل : 16500 مگابایت
  قسمت 1 | قسمت 2 | قسمت 3 | قسمت 4 | قسمت 5 | قسمت 6 | قسمت 7 | قسمت 8 | قسمت 9 | قسمت 10 | قسمت 11 | قسمت 12 | قسمت 13 | قسمت 14 | قسمت 15 | قسمت 16 | قسمت 17 | قسمت 18 | قسمت 19 | قسمت 20 | قسمت 21 | قسمت 22 | قسمت 23 | قسمت 24 |
 • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
  جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
  برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
 • ASSASSINS CREED 3 ، اکشن شمشیرزنی ، 2012 ، Ubisoft
 • OS: Windows Vista (SP2) / Windows 7 (SP1) / Windows 8
  CPU : Intel Core2 Duo E6700 or 3.00 GHz AMD Athlon 64 X2 6000+ or better recommended
  RAM: 2 GB (4 GB recommended)s
  Hard Disk Space: 17 GB of free hard disk space
  Video Card: 512 MB DirectX 9.0c-compliant with Shader Model 4.0 or higher (see supported list)* – Nvidia GeForce 8600 GT or AMD Radeon HD 3870
  DirectX®: DirectX 9.0
  AC3 Supported Video Cards : s
  AMD Radeon HD 3870 / 4000 / 5000 / 6000 / 7000 series or better
  NVIDIA GeForce 8600 GT / 9 / 100 / 200 / 300 / 400 / 500 / 600 series or better

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدreza گفت:

سلام . کسی Checksum (CRC) پارت های دانلود رو دارد ؟

حسن رجبی گفت:

لینک راهنمایی:
http://forum.eramdownload.com/thread-1351.html

AZ.AC III گفت:

سلام ممنون از سایت خوبتون من یه مشکلی دارم اونم اینه که ۱۸تاپارتشو دان کردم ولی امشب میخواستم بقیه ی پارتها را دان کنم میزنه ۴۰۴ not foundبه عبارت دیگه hostdlازش پشتتیبانی نمیکنه میخواستم لطفا اگه میشه یه بار دیگه پارتها رو با hostdl به اشتراک بذارید بازم ممنون از سایت فوق العاده تون GOOD LUCK

ارم دانلود گفت:

در حال انتقال اطلاعات بودیم و سرور سایت به طور موقت قطع شده بود، الان همه ی لینک ها سالمن، ممنون.

daniyal گفت:

سلام چی شد چرا قسمت یازده رو درست نکردید فقط مونده که قسمت ۱۱ رو دانلود کنم ترو خدا این قسمت رو درست کنید.ممنون از سایت خوبتون

حسن رجبی گفت:

اصلاح شد.

محمد گفت:

سلام الان این اساسینس نسخه black fag؟
یا نه؟

حسن رجبی گفت:

نخیر اساسینس کرید ۳ هست.

محمد گفت:

ممنون از پاسخ سریعتون لطفا هر موقع اومد نسخهBLACK fag
رو هم بزارید

سلام.
من بازی اساسین کرید ۳ را خرید پستی کردم.نوشته بود بازی اورجینال و کامل.ولی بازی اورجینال نیست.

حسن رجبی گفت:

دوست عزیز اگر از سایت ارم دانلود خریداری کرده باشید بازی شما با توجه به توضیحات لینک خرید و فروشگاه کامل و اورجینال خواهد بود.

با کمال احترام:
دوست عزیز،بازی اورجینال یعنی یک بازی به همراه یک سی دی کی برای فعال سازی بازی.
ولی بازی شما کرک داشت.سی دی کی نداشت

حسن رجبی گفت:

اگر منظورتان بازی اوریجینالی است که قابلیت بازی آنلاین دارد اون بازی قیمتش ۶۰ یا ۷۰ هزار تومن هست.

محمد گفت:

سلام من همه پارت ها رو دانلود کردم تو اکسترا پارت ۱۴ ارور میده چیکار کنم

حسن رجبی گفت:

لطفا بعد از دانلود فایل رو reapir کنید

محمد گفت:

سلام من اکسترا هم کردم نصبش میکنم بازم بازی رو باز نمیکنه لطفا کمک کنید

حسن رجبی گفت:

لطفا بیشتر توضیح بدید که چه اروری میده.

amirali گفت:

سلام من این بازی رو از سایت شما دانلود کردم اما موقع نصب این ارور رو میده
an error occurred while unpacking: archivecorrupted
unarc.dll returned an error code: -7
ERROR: archive data corrupted (decomperession failes)
ممنون میشم اگه کمکم کنید؟

حسن رجبی گفت:

باید یک بار فیلهای دانلودی را ریپر کنید. می توانید از لینک زیر کمک بگیرید:
http://forum.eramdownload.com/thread-1351.html

ایلیا گفت:

با سلام و خسته نباشید
من وقتی میخوام وارد بازی بشم ، تو صفحه اول که مشکی هست و سه خط نوشته داره گیر میکنه، البته دو بار رد کرده و رفته تو بازی و بازی هم کردم، ولی در ۳۰ بار تلاشم ، دوبار موفق شدم برم داخل بازی. هرچقدرم ریستو اینا کردم نشده

حسن رجبی گفت:

احتمال دازه سیستم شما قادر به تحمل بازی نباشه…لطفا سیستم مورد نیاز بازی را چک کنید.

عرفان گفت:

ببخشید رو بازی دی ال سی نصب میشه چون من یکی دانلود کردم اما دی ال سی نصب نشد ؟

حسن رجبی گفت:

باید نسخه دی ال سی و نسخه بازی با هم یکی باشه.

عرفان گفت:

یعنی میتونیم تو این نسخه دی ال سی نصب کنیم ؟

ببخشید باید همه ی پارت ها دانلود شن؟

حسن رجبی گفت:

بله ، حتما همه

اذر گفت:

کسی هست که به من پاسخ بده . من بازی رو دانلود کردم ولی بالا نمیاره . علت چیه؟ لطفا جواب بدین . ممنون

حسن رجبی گفت:

لطفا بفرمایید دقیقا چه اروری می دهد.

heja گفت:

سلام ممنون از وبسایت فوق العاده تون. من بازی رو نصب کردم ولی موقع اجرا، u-play باز میشه و ایمیل و پسورد میخواد. باید چیکار کنم؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.

حسن رجبی گفت:

نسخه کرک شده نرم افزار ubisoft luncher را دانلود و نصب کرده و جایگزین قبلی کنید.

peyman گفت:

سلام اقا ما همه رو دان کردیم ریپیر هم کردیم بازم تو اکسترکت ارور میده چیکار کنم؟

حسن رجبی گفت:

چه اروری؟

shoolli گفت:

سلام پارت ۱۱ وقتی میرسه به ۹۹٫۵۰ درصد یهو یه اروری میده و دانلود قطع میشه مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sepehr گفت:

سلام من بعد از extract کردن بازی را با درایو مجازی نصب کردم ولی نمیدونم چه جوری از crack استفاده کنم

sepehr گفت:

سلام من بعد از extract کردن بازی را با درایو مجازی نصب کردم ولی نمیدونم چه جوری از crack استفاده کنم؟؟؟؟

حسن رجبی گفت:

محتویات پوشه کرک را در محل بازی جایگزین نمایید.

sepehr گفت:

هنگام اجرای بازی مینویسد “the program can not start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from your computer” چخ باید بکنم؟؟ با تشکر

حسن رجبی گفت:

همین فایل را در گوگل سرچ کنید و در محل نصب جایگزین نمایید.

sepehr گفت:

برای نصب فایلی به نام punk buster ارور می دهد چه کنم؟؟؟

سلام بازی خیلی خوبیه ممنون

حمید گفت:

سلام ببخشید اساسینس چرا دانلود نمیشه

حسن رجبی گفت:

دقیقا مشکل چی هست

سیاوش گفت:

سلام خسته نباشید…
داخل پارت های rarهیچ فایلexeجود ندارد میشه لطفا کمکم کنید که چه طور این بازی رو نصب کنم؟

حسن رجبی گفت:

از راهنمای دانلود بخوانید

سیاوش گفت:

بخشید اگه چند DVDبشه تو نصبش مشکلی پیش نمیاد؟

حسن رجبی گفت:

متوجه منظورتون نشدم

سیاوش گفت:

منظورم این بود که توی راهنمای دانلود گفته بودید باید پارت ها روی CD رایت شود.من حرفم اینه اگه به دلیل حجم بالا مثلا ۳تا دیویدی لازم باشه برای رایت اونوقت نصب بازی به طور خودکار از دیویدی به دیویدی دیگه انجام میشه یا نه؟

حسن رجبی گفت:

شما می توانید با نصب نرم افزار Daemon tool برای ساختن درایو مجازی استفاده کنید که دیگر نیازی به رایت نداشته باشد.

سیاوش گفت:

خیلی ممنون از پاسخ تون.

سیاوش گفت:

وقتی میرم تو بازی یه صفحه سیاه باز میشه بعد این پیام رو میده.ایا راه حلی هست؟
AC3SP.exe has stopped working
aproblem caused the program to stop working correctly
windowswill close the program and notify you if a solution is availabe

حسن رجبی گفت:

لطفا سیستم مورد نیاز بازی را چک کنید.

هادی گفت:

ببخشید نسخه بلک باکس بازی رو ندارید

amir گفت:

سلام ببخشید باید همه پارت ها رو دانلود کرد تا بازی اجرا بشه میشه توضیح بدید چطوری باید اجراش کرد من تا حالا بازی رو بصورت پارتی یا چند قسمته دان نکردم

حسن رجبی گفت:

همه ی پارتها را دانلود کنید. از رهنمای دانلود کمک بگیرید.

عرفان گفت:

سلام
سریال نامبر می خواد؟من برادر هود رو نصب کردم سریال نامبر می خواست منم نداشتم

سلام:ممنون از سایت خوبتون من الان بازی اساسینت کریدو سفارش دادم با سفارش ویژه سریع کی پستش میکنید واسم

sepehr گفت:

وقتی کرکارو میریزم بازم آپدیت میخواد بعدش ازم یوزرنیم پسورد میخواد
ولی نه تو یوبیسافت
واسه خود بازی

حسین گفت:

خسته نباشید من میخوام این بازی رو دانلود کنم فک کنم ۱ ماهی طول بکشه .میخواستم بدونم لینکها تا کی اعتبار دارند؟باتشکر از سایت خوبتون

حسن رجبی گفت:

بله…لینک ها می ماند

hadi گفت:

ba salam
chra vaqti extract mikonam file haro file nasbesh nmiad????
hatman javabamo bdin.mamnoon

حسن رجبی گفت:

اگر درست اکسترکت شود باید فایل نصب بیاد که با ساختن درایو مجازی می توانید نصب کنید.

عباس( گفت:

یه سوال کوچیک
CPU=Intel Pentium E5700 @ 3.00GHz
RAM=2.00 GB Single-Channel DDR3 @ 399MHz
Graphics=E1940 (1360×768@60Hz
۱۰۲۴MB GeForce 9500 GT (Undefined)
روی سیستم که من دارم بازی اجرا میشه ؟

حسن رجبی گفت:

به ظاهر که میشه

hadi گفت:

mishe tariqe sakhtane drive majazio begin??? mamnoon misham montazertonam

حسن رجبی گفت:

نرم افزارشو با یک سرج ساده می تونین پیدا کنین

امین گفت:

سلام
دوستان اگه کسی این بازی رو داره فایل setup.exe رو واسم یه جایی آپلود کنه. آنتی ویروس پاکس کرده

ali گفت:

ببخشید من بازی رو نصب کردم بازی هم کردم تا ۳۲ درصد بعد یک فیلمی اومد و بازی تموم شد لطفا جواب بدید

حسین گفت:

ایا حتما باید بازی رو DVD رایت بشه یا همین طور نصب میشود لطفا جواب بدید

کمیل گفت:

نیازی به رایت کردن بازی بر روی سی دی نیست؛ بعد از دانلود تمامی قسمت ها باید باهم اکسترکت شوند و سپس اقدام به نصب بازی کنید. برای راهنمایی بیشتر بخش راهنمای دانلود را مطالعه فرمایی

سلام ببیخشید دیگه اینو نمیشه حجمشو از این کمتر کرد؟

حسین گفت:

سلام بازی اجرا میشه ولی کلید eرانشون نمیده خواهشا راهنمایی کنید یجاش گیر کردم کلیدارا نشونم نمیده

علیرضا دستان گفت:

سلام … خسته نباشید
زیر هر بازی رو خوندم ..دوستان داشتن ناله میکردن ک نصب نمیشه با دلایل متفاوت …. منم ترسیدم ۵۰ گیگ هدر بدم .

ب هر حال موفق باشین 🙂