آخرین به روزرسانی سایت: شهریور ۳۰, ۱۳۹۲
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود مجموعه کامل فیلم آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit

1

امروز با یک فیلم آموزشی ویژه و منحصر به فرد در خدمت شما هموطنان عزیز مخصوصا علاقه مندان به انیمیشن و انیمیشن سازی هستیم. مجموعه کامل فیلم آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit یکی از برترین و کاربردی ترین فیلم های آموزش انیمیشن سازی می باشد که تا کنون ارائه شده و شما می توانید با مشاهده این سری فیلم آموزشی به خوبی و با اصول و قواعد کلی انیمیشن سازی آشنا شوید. در این مجموعه بی نظیر که با حجمی بالغ بر 45 گیگابات توسط سایت ارم دانلود ارائه شده است، ویلیام ریچارد، کارگردان شهیر فیلم های انیمیشن و برنده ی 3 جایزه ی اسکار، شما را با تکنیک های مختلف انیمیشن سازی و اصول پایه آن آشنا می کند و به گفته ی خودش «آن چه ظرف سی سال و با میلیون ها دلار هزینه آموخته است» را در این مجموعه ی 16 جلسه ای در اختیار شما قرار می دهد. مجموعه ی آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit در استدیوی آسمان آبی نیویورک فیلکبرداری شده و مجموعه به این شکل و در این سطح هرگز قبلا ارائه نشده است. در این سری فیلم آموزشی ویلیام ریچارد علاوه بر ارائه ی نکات لازم و پایه ای انیمشن سازی، 400 نمونه انیمیشن و روش ساخت آن ها را نیز در اختیار مخاطبان قرار می دهد که می تواند در یادگیری هرچه بهتر انیمیشن سازی بسیار موثر باشد. در ادامه می توانید تصاویری از صحنه های مختلف این فیلم آموزشی همچنین توضیحات تکمیلی و اطلاعات دانلود را مشاهده کنید.

2

مجموعه ی آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit در قالب 16 جلسه ارائه شده و در هر جلسه بعد از بیان نکات فنی، نکات مختلفی از تکنینک های انیمیشن سازی ارائه می شود، تکینک هایی نظیر چگونگی حرکت اجسام، جان بخشیدن به اجسام، حالات بدن و حالات صورت در کارکتر ها، طراحی تم کلی کار، رنگ بندی  و… ریچارد ویلیام، این قواعد و تکنیک ها را بهره گیری از نقاشی های مختلف، اجرا و استفاده از 400 نمونه انیمیشن کوتاه آموزش می دهد.

3

در دی وی دی مربوط به هرجلسه، انیمیشن های مربوط آن جلسه وجود دارد و شما می توانید آن ها را به صورت کامل و با سرعت واقعی، با سرعت کم و به صورت فریم به فریم همچنین به صورت ثابت مشاهده کنید که این گزینه ها می توانید به شما در درک هرچه بیشتر تکینک های ارائه شده کمک شایاتی بکند. در ادامه می توانید فهرست موضوعات مربوط به هر جلسه و لینک های مستقیم دانلود را مشاهده کنید.

4

5 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل پنجم Ancient Aliens  Season 5

 3 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل پنجم Ancient Aliens  Season 5 دانلود مجموعه کامل فیلم آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit:

(نیازی به دانلود تمامی جلسات نیست و می توانید هر بخش را به صورت جداگانه مشاهده کنید)

 

جلسه اول –  شروع مناسب (Starting Right) قسمت اول

جلسه اول –  شروع مناسب (Starting Right) قسمت دوم

 

جلسه دوم – تنظیم زمان و تنظیم فاصله بین (Timing and Spacing) – قسمت اول

جلسه دوم – تنظیم زمان و تنظیم فاصله بین (Timing and Spacing) – قسمت دوم

 

جلسه سوم – روش های کار (Working Methods) – قسمت اول

جلسه سوم – روش های کار (Working Methods) – قسمت دوم

 

جلسه چهارم –  تنظیم بیشتر زمان و تنظیم بیشتر فاصله (More Timing More Spacing) – قسمت اول

جلسه چهارم –  تنظیم بیشتر زمان و تنظیم بیشتر فاصله (More Timing More Spacing) – قسمت دوم

 

جلسه پنجم –  ساخت سبک راه رفتن (Building Walks) – قسمت اول

جلسه پنجم –  ساخت سبک راه رفتن (Building Walks) – قسمت دوم

جلسه پنجم –  ساخت سبک راه رفتن (Building Walks) – قسمت سوم

 

جلسه ششم –  انعطاف پذیری در راه رفتن (Flexibility in a Walk) – قسمت اول

جلسه ششم –  انعطاف پذیری در راه رفتن (Flexibility in a Walk) – قسمت دوم

 

جلسه هفتم –  اسنیک ها،اجراها و عمل حیوانی (Sneaks, Runs, and Animal Action) – قسمت اول

جلسه هفتم –  اسنیک ها،اجراها و عمل حیوانی (Sneaks, Runs, and Animal Action) – قسمت دوم

جلسه هفتم –  اسنیک ها،اجراها و عمل حیوانی (Sneaks, Runs, and Animal Action) – قسمت سوم

 

جلسه هشتم –  انعطاف پذیری (Flexibility) – قسمت اول

جلسه هشتم –  انعطاف پذیری (Flexibility) – قسمت دوم

جلسه هشتم –  انعطاف پذیری (Flexibility) – قسمت سوم

 

جلسه نهم – همپوشانی عمل و وزن (Overlapping Action and Weight) – قسمت اول

جلسه نهم – همپوشانی عمل و وزن (Overlapping Action and Weight) – قسمت دوم

 

جلسه دهم –  دریافتی ها (Takes) – کامل

 

جلسه یازدهم –  ارتعاش می کند (Vibrates) – قسمت اول

جلسه یازدهم –  ارتعاش می کند (Vibrates) – قسمت دوم

 

جلسه دوازدهم –  لهجه ها (Accents) – قسمت اول

جلسه دوازدهم –  لهجه ها (Accents) – قسمت دوم

جلسه دوازدهم –  لهجه ها (Accents) – قسمت سوم

 

جلسه سیزدهم – مکالمه 1 (Dialogue 1) – قسمت اول

جلسه سیزدهم – مکالمه 1 (Dialogue 1) – قسمت دوم

جلسه سیزدهم – مکالمه 1 (Dialogue 1) – قسمت سوم

 

جلسه چهاردهم –  مکالمه 2  (Dialogue 2) – قسمت اول

جلسه چهاردهم –  مکالمه 2  (Dialogue 2) – قسمت دوم

جلسه چهاردهم –  مکالمه 2  (Dialogue 2) – قسمت سوم

 

جلسه پانزدهم –  ارائه عملکرد (Giving the Performance) – کامل

 

جلسه شانزدهم –  قرار دادن همه آنها با هم (Putting it all Together) – قسمت اول

جلسه شانزدهم –  قرار دادن همه آنها با هم (Putting it all Together) – قسمت دوم

 

دانلود کاور های مجموعه ی The Animators Survival Kit

 

دریافت نسخه DVDrip:

The Animator’s Survival Kit – قسمت اول

The Animator’s Survival Kit – قسمت دوم

The Animator’s Survival Kit – قسمت سوم

The Animator’s Survival Kit – قسمت چهارم

The Animator’s Survival Kit – قسمت پنجم

The Animator’s Survival Kit – قسمت ششم

 

دانلود The Animator’s Survival Kit – Animated Manual

 

 

2

 • لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.
 • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
  جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
  برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
 • این فیلم نیازی به نصب ندارد و به راحتی می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.
 • دانلود مجموعه کامل فیلم آموزش انیمیشن سازی The Animators Survival Kit
 • سیستم مورد نیاز خاصی برای اجرای این فیلم نیاز نمی باشد و می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدسلام و خیلی ممنون از بابت این فایل آموزشی .. یک سوال : فرق نسخه DVDrip با آموزش های بالایی که هر کدام یک گیگ هست چیه … یعنی فرمت DVDrip ها همه همان ویدئو ها هست …

سلام، نمیدونید چقدر خوشحالمون کردید. من و برادرم خیلی خیلی ازتون ممنونیم. براتون آرزوی بهترین ها رو داریم.
اگر امکان داره درباره نسخه DVD Rip هم کمی توضیح بدید
از تک تک دست اندرکاران سایت خوب و مفیدتون تشکر میکنیم.

محمود گفت:

salam چرا زیر نویس نداره از جایی میشه گیر آورد

اِرمی گفت:

صمیمانه از زحمتهاتون تشکر میکنم
واقعا کارتون عالیه
خدا حافظتون باشه

باسلام
دست شما درد نکنه که ریپش کردید.ولی ایکاش ریپش رو هم بخش ها شو متمایز میزاشتید!
هیچ سایتی پیدا نکردم که اینجوری باشه متآسفانه
خیلی ممنون میشم اگه به من بگید که دی وی دی های ۴ و۵ تو کدوم پارتتون هست؟من فقط ۴و ۵ رو ندارم.بقیه رو خودم ریپ کردم
منتظر جوابم جناب مدیر