آخرین به روزرسانی سایت: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود مستند بیگانگان باستانی – فصل سوم Ancient Aliens – Seoson 3

 

» نام مستند: بیگانگان باستانی – فصل سوم

» نام انگلیسی: Ancient Aliens – Seoson 3

» محصول: History Channel

» کشور تولید کننده: آمریکا

» کارگردانان: Kevin Burns ، David Silver

» زبان: انگلسیی

» زمان: 12 قسمت و هر قسمت یک ساعات و نیم

» حجم:  12 قسمت و هر قسمت حدود ۱ گیگابایت

» کیفیت: بسیار بالا / Bluray 720p

» زیرنویس: ندارد

» اطلاعات فیلم در:

1 دانلود مستند بیگانگان باستانی – فصل دوم Ancient Aliens – Seoson 2 2 دانلود مستند بیگانگان باستانی – فصل دوم Ancient Aliens – Seoson 2

فصل ها اول و دوم از مستند بیگانگان باستانی پیشتر جهت دانلود رایگان در سایت ارم دانلود قرار داده شد، هم اکنون فصل سوم از این مجموعه نیز آماده شده که می توانید آن را دانلود کنید. مستند بیگانگان باستانی یکی از محبوب ترین و مشهور ترین مستند های ارئه شده توسط شبکه ی History می باشد که در سراسر جهان چندین میلیون بیینده را جذب خود کرده است. نخستین فصل این مجموعه (که هم اکنون شاهد آن هستید) بر اساس کتابی که در سال ۱۹۶۸ توسط آقای Erich von Daniken با عنوان «بیگانگان باستانی» نوشته شده بود، تهیه شد، کتاب بسیار پر فروشی که در ان ادعا می شد در سال های بسیار دور موجوداتی از سایر نقاط جهان با تکنولوژی پیشرفته ی خود وارد کره ی زمین شدند و در ساختن بسیار از بناهای بزرگ باستانی نظیر اهرام ثلاثه ی مصر به انسان های کمک کردند که بازخورد آن را می توان در بسیاری از تصاویر و دست نوشته ها و کتیبه های موجود در این بناها مشاهده کرد. این کتاب صرفا یک کتاب علمی تخیلی نبود و آقای Erich von Daniken برای اثبات مدعای خود چند صد دلیل از سنگ نوشته ها کتیبه های موجود در بناهای باستانی ارائه داد. همین موضوع مستند سازان کمپانی History را بر ان داشت تا به طور دقیق و علمی و همکاری با محققان و دانشمندان برجسته ی علوم مختلف از جمله دانشمندان ناسا به بررسی امکان وجود موجودات فرازمینی و ارتباط آن ها با انسان های بپردازند. تماشای مستند بیگانگان باستانی را به همه ی علاقه مندان به مستند های علمی، نجوم و کیهان و البته علاقه مندان به مستند های متافیزیک توصیه می کنیم. در ادامه می توانید تصاویری از صحنه های مختلف مستند بیگانگان باستانی و اطلاعات دانلود را مشاهده کنید.

 

 

5 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1

 3 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود مستند بیگانگان باستانی Ancient Aliens ، فصل سوم:

(نیازی به دانلود تمامی قسمت های نیست و می توانید هر بخش را به صورت جداگانه مشاهده کنید)

 

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش اول  با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش سوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش چهارم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش پنجم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش ششم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش هفتم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش هشتم – قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش هشتم – قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش نهم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش دهم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش یازدهم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش سیزدهم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش چهاردهم  با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش پانزدهم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش شانزدهم با لینک مستقیم

 

4 دانلود مستند بیگانگان باستانی  فصل اول Ancient Aliens  Seoson 1 دانلود بخش زیر نویس فارسی فصل سوم مستند بیگانگان باستانی به طور جداگانه

 

 

» برای دانلود فصل اول مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل دوم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل چهارم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل پنجم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

 • لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.
 • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
  جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
  برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
 • سیستم مورد نیاز خاصی برای اجرای این فیلم نیاز نمی باشد و می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.
 • English | 11h44min | H264 | 1278x720 | 23.98fps 2930 Kbps | AAC 128 Kbps 48.0khz | 14.4 GiB
 • سیستم مورد نیاز خاصی برای اجرای این فیلم نیاز نمی باشد و می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدعلی گفت:

ممنون از مستندهای خوبی که توی سایتتون قرار میدید …

ارم دانلود گفت:

خواهش می کنیم

شروین گفت:

پارت ۱۲ ..اشتبا گفتم, پارت ۱۳ هستش ۱۲ نیستش اگه لطف کنید بذارینش

ارم دانلود گفت:

چشم، به زودی اصلاح میشه

مرتضی گفت:

تشکر میکنم بابت لینکهای سالم و فعال…
فقط فکر کنم بخش ۱۲ در لیست دانلود قرار داده نشده

ارم دانلود گفت:

فایل شماره ۱۲ مشکلی داشت فعلا حذفش کردیم ولی دوباره به زودی به سایت اضافش می کنیم.

ممنون

Ehsan گفت:

سلام و خسته نباشید خدمت ادمین های گله ارم دانلود
بی نهایت تشکر بابت لینک های عالی و مستند های به روزتون
مستند هایی که گذاشتید عالی هستند اگه تعداد مستند ها رو بیشتر کنید عالی تر میشه
قسمت ۱۲ همین مستند قرار داده نشده
ممنون میشم بگذارید
تشکر فراوان

sram گفت:

با سلام و خسته نباشد …. بخش دوازدهم برای دانلود قرار نگرفته …. ممنون میشم قرار بدید و ممنون از مستندهای خوبتون

ایمان گفت:

با سلام
لینک قسمت ۱۲ موجود نیست. لطفا بررسی شود و در صورت امکان به ایمیل من ارسال گردد.
با تشکر.

javd گفت:

سلام خسته نباشید چرا هر کاری میکنم فایلا اکسترک نمیشه همه رو خطا میده هرچی پسورد میزنم تا ۹۸% میره بعدش خطا میده اگه لینکا مشکل داره چرا درستش نمیکنید که مردم الاف نشن. من ۶۵ گیگ دانلود کردم الان هیچکدومشون باز نمیشن.

کمیل گفت:

سلام تمامی فایل ها چک شد و مشکلی نداشت، شما برای رفع مشکل خود بخش راهنمای دانلود را مطالعه بفرمایید

رحیم گفت:

درود بر شما
ممنون از سایت خوبتون متاسفانه الان دو روز که لینک های دانلودتان مشکل دارد. سرعت دانلود در حد صفر می باشد. خواهشا بررسی بفرمایید

رحیم گفت:

بخش دوازدهم رو نذاشتید برای دانلود

کوثر گفت:

سلام
با تشکر از سایت خوبتون
لطفا قسمت ۱۳ رو بذارید

مسعود گفت:

سلام
بخش ۱۲ رو هنوز نداریم. ممنون میشم زودتر قرار بدید.

رامین گفت:

سپاس فراوان به تمامی پرسنل وبسایت ارم دانلود بابت مستند های خوبی که در وبسایتتون قرار میدید . پاینده و پیروز باشید .