آخرین به روزرسانی سایت: اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲
نمایش دسته بندی مطالب
eramdownload eramdownload eramdownload eramdownload

لیست مطالب صفحه اصلی

1

تفتیش عقاید که به معنی بازرسی و تفحص در باورهای افراد است، به اعمالی گفته می‌شود که یک موضع صاحب قدرت، مردم را به دلیل باورهایی که دارند، بازخواست می‌کند. مشهورترین آن، تفتیش عقاید در اروپای مسیحی است.

این نام از دوران قرون وسطی به یادگار مانده است و مخالف آزادی بیان و آزادی عقیده یا آزادی اندیشه است. تفتیش عقاید، به بیان دقیق‌تر عبارت بود از هیئت‌های داوری بسیار مجهز که کلیسای کاتولیک می‌کوشید از طریق آنها به یکپارچگی دینی مورد نظر خود نائل شود. این عمل توسط دستگاه کلیسا انجام می‌شد و متهمان بسیاری در دادگاه‌های تفتیش عقاید متهم به ارتداد، شرک و جادوگری می‌شدند. این افراد ابتدا برای اعتراف‌گیری شکنجه می‌شدند. در صورت عدم اعتراف سرنوشت معلومی برای آنها متصور نبود، اگرچه اکثر مردم تاب شکنجه‌ها را نداشتند و اعتراف به اعمال کرده و ناکرده خود می‌کردند. سپس دستگاه تفتیش عقاید آنها را محکوم به مجازات‌های گوناگون و در بسیاری از مواقع به صورت‌های غیر انسانی اعدام می‌کرد.

کتاب صوتی «تفتیش عقاید» که بر اساس کتاب «تفتیش عقاید» انتشارات ققنوس و با صداهای شنیدنی اکرم پریمون، آرمان سلطان زاده و میلاد میرزائی تهیه و ارائه شده است، علاقه مندان را با جنبه های مختلف تفتیش عقاید آشنا می کند. با توجه به تاریخ تفتیش عقاید، شاید به زحمتش بیرزد که این وجه خوفناک طبیعت انسان را مورد توجه قرار دهیم.

مشاهده توضیحات تکمیلی و دریافت

 

chshm

کتاب صوتی چشم هایش اثر بزرگ علوی

چشمهایش نام رمانی از بزرگ علوی است که برای نخستین بار در سال ۱۳۵۷ خورشیدی منتشر شد. بزرگ علوی در این رمان روش استعلام و استشهاد را به کار برده، بدین‌گونه که قطعات پراکندهٔ یک ماجرا را کنار هم گذاشته و از آن طرحی کلی آفریده است که برحدس و گمان تکیه دارد این شیوه بیشتر در ادبیات پلیسی معمول است. برخی معتقدند این رمان و شخصت استاد ماکان، با الهام از زندگانی کمال‌الملک نگاشته شده است و گروهی دیگر آن را شرح حالی از زندگی تقی ارانی می‌دانند.این کتاب از آثار معدود زبان فارسی است که در مرکز آن یک زن با تمام عواطف و ارتعاشات روانی و ذهنی قرار گرفته است.

.خلاصه ای از داستان: استاد ماکان نقاش بزرگ که یک مبارز سیاسی علیه دیکتاتوری رضا شاه است در تبعید درمی گذرد. یکی از آثار باقی‌مانده از او، پرده‌ای است به‌نام «چشم هایش»، چشم‌های زنی که گویا رازی را در خود پنهان کرده است. راوی داستان که ناظم مدرسه و نمایشگاه آثار استاد ماکان است، سخت کنجکاو است راز این چشم‌ها را دریابد. بنا بر این سعی می‌کند زن در تصویر را بیابد و از ارتباط او با استاد ماکان بپرسد. پس از سال‌ها ناظم زن مورد نظر را می‌یابد و در خانهٔ او با هم گفت‌وگو می‌کنند و…این کتاب گویا را می توانید هم اکنون از اینجا دریافت کنید.

توضیحات تکمیلی و دریافت

دانلود مستند بیگانگان باستانی – فصل اول Ancient Aliens – Seoson 1

» نام مستند: بیگانگان باستانی – فصل اول

» نام انگلیسی: Ancient Aliens – Seoson 1

» محصول: History Channel

» کشور تولید کننده: آمریکا

» کارگردانان: Kevin Burns ، David Silver

» زبان: انگلسیی

» زمان: 6 قسمت و هر قسمت یک ساعات و نیم

» حجم:  6*2 گیگابات

» کیفیت: بسیار بالا / Bluray 720p

» زیرنویس: فارسی

» اطلاعات فیلم در:

1 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 2 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3

 

مستند بیگانگان باستانی یکی از محبوب ترین و مشهور ترین مستند های ارئه شده توسط شبکه ی History می باشد که در سراسر جهان چندین میلیون بیینده را جذب خود کرده است. نخستین فصل این مجموعه (که هم اکنون شاهد آن هستید) بر اساس کتابی که در سال 1968 توسط آقای Erich von Daniken با عنوان «بیگانگان باستانی» نوشته شده بود، تهیه شد، کتاب بسیار پر فروشی که در ان ادعا می شد در سال های بسیار دور موجوداتی از سایر نقاط جهان با تکنولوژی پیشرفته ی خود وارد کره ی زمین شدند و در ساختن بسیار از بناهای بزرگ باستانی نظیر اهرام ثلاثه ی مصر به انسان های کمک کردند که بازخورد آن را می توان در بسیاری از تصاویر و دست نوشته ها و کتیبه های موجود در این بناها مشاهده کرد. این کتاب صرفا یک کتاب علمی تخیلی نبود و آقای Erich von Daniken برای اثبات مدعای خود چند صد دلیل از سنگ نوشته ها کتیبه های موجود در بناهای باستانی ارائه داد. همین موضوع مستند سازان کمپانی History را بر ان داشت تا به طور دقیق و علمی و همکاری با محققان و دانشمندان برجسته ی علوم مختلف از جمله دانشمندان ناسا به بررسی امکان وجود موجودات فرازمینی و ارتباط آن ها با انسان های بپردازند. تماشای مستند بیگانگان باستانی را به همه ی علاقه مندان به مستند های علمی، نجوم و کیهان و البته علاقه مندان به مستند های متافیزیک توصیه می کنیم. در ادامه می توانید تصاویری از صحنه های مختلف مستند بیگانگان باستانی و اطلاعات دانلود را مشاهده کنید.

 

 

 

5 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3

 3 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود مستند بیگانگان باستانی Ancient Aliens ، فصل اول:

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش اول – The Evidence – قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش اول -The Evidence- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش اول -The Evidence- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش دوم -The Visitors- قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش  دوم -The Visitors- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش  دوم -The Visitors- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش سوم -The Mission- قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش سوم -The Mission- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش سوم -The Mission- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش چهارم -Closer Encounters- قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش چهارم -Closer Encounters- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش چهارم -Closer Encounters- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش پنجم -The Return- قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش پنجم -The Return- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش پنجم-The Return- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش ششم -Chariots God and beyond- قسمت اول با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش ششم -Chariots God and beyond- قسمت دوم با لینک مستقیم

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش ششم -Chariots God and beyond- قسمت سوم با لینک مستقیم

 

 

4 دانلود مستند هیولای رودخانه  فصل سوم River Monster  Seoson 3 دانلود بخش زیر نویس فارسی فصل اول مستند بیگانگان باستانی

 

» برای دانلود فصل دوم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل سوم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل چهارم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

» برای دانلود فصل پنجم مستند بیگانگان باستانی اینجا را کلیک کنید.

 • لینک های دانلود در متن پست (بالا) موجود می باشد.
 • جهت دانلود ابتدا روی لینک مربوطه در پائین مطالب یا متن پست کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا دانلود آغاز شود، در صورتی از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده نمی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که جهت تسریع در دریافت اطلاعات و مدیریت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار های مدیریت دانلود علی الخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائید.
  جنانچه قادر به دانلود از سرور سایت نیستید در مطالبی که حجم بالایی دارند می توانید از لینک های کمکی استفاده نمائید، لینک های کمکی یک نسخه کپی از همان فایل بر روی سرورهای دیگری می باشد تا در مواقعی که سرور سایت در دسترس نیست شما بتوانید از آنها استفاده نمائید. کلمه رمز جهت بازگشایی کلیه فایل های فشرده www.eramdownload.com می باشد. تمامی حروف را می بایست به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت فارسی یا انگلیسی بودن کیبورد خود نیز توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید. اطلاعات قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده سازی شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده می توانید از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده نمائید. توجه نمایید کلیه ی فایل های قرار داده شده در سرور های قدرتمند سایت ارم دانلود داری 5% ریکاوری می باشند لذا در صورت مشاهده ی ارور crc هنگام extract مطالب می توانید به راحتی آن ها را repair کنید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند می بایستی ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero و یا ISO Workshop بر روی سی دی یا دی وی دی رایت شوند و سپس مورد استفاده قرار گیرند. فایل های کرک و Keygen ها به دلیل ماهیت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
  در صورتی که لینک های مطالب دچار مشکل شده باشند می توانید از طریق گزارش خرابی لینک نسبت به پیگری آن اقدام نمائید تا در اسرع وقت لینک های جدید توسط تیم نرم افزاری ارم دانلود جایگزین شوند.
  برای دریافت راهنمایی در مورد مطالب و فایل های ضمیمه آن می توانید در بخش نظرات سایت مطالب خودتان را درج نمائید و در خصوص بحث تخصصی و یا راهنمائی های کلی نیز می توانید آن را در انجمن سایت مطرح کنید.
 • سیستم مورد نیاز خاصی برای اجرای این فیلم نیاز نمی باشد و می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.
 • English | 6eps*1h 29mn | x264 1280*720 3000Kbps | AAC 2 channels 130Kbps | 6eps*1.94 GiB
 • سیستم مورد نیاز خاصی برای اجرای این فیلم نیاز نمی باشد و می توان این فیلم را با نرم افزار های پلیر مختلفی اجرا و مشاهده کرد.

رمز فایل فشرده

رمز کلیه فایلهای فشرده در سایت ارم دانلود :
www.eramdownload.com

دقت کنید همه ی حروف کوچک وارد شوند

گزارش خرابی لینک

مطالب مرتبط با این نوشته

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

4444

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

در وصف همه افراد موفق میگویند که بسیار منظم هستند و مدیریت زمان خوبی دارند خوشبختانه مهارتهای مدیریت زمان با تمرین و تکرار قابل یادگیری هستند.شما میتوانید با بکار بستن مفاهیمی که در آستانه یادگیریشان هستید، یکی از پر بار ترین افراد در رشته خودتان بشوید برایان تریسی دراین زمینه صاحبنظر است. او بدون دیپلم از دبیرستان شروع کرد و با کارش خود را بالا کشید تا مدیر اجرایی یک شرکت 265 میلیون دلاری شد! هم اکنون می توانید مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت را از آدرس زیر دانلود کنید:

دانلود مجموعه کتاب های صوتی روانشناسی، مدیریت و موفقیت

نظرات و دیدگاه های خود را بفرستیدپژمان گفت:

باسلام وخسته نباشید. دوستانی که قادر به زیرنویس کردن این مجموعه هستند خواهشا زحمتش و بکشن. ما که انگلیسی بلد نیستیم واقعا نمیتونیم از قسمتهای بدون زیرنویس فازسی استفاده کنیم.

unforgiven گفت:

عالیه – ممنون

رضا گفت:

ســـلام..خاستم تشکری کرده باشم..ممنـــــون از سایتتون و لینک های مستقیم تون….موفق باشید

مهدی گفت:

با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر از سایت خوبتون ببخشید من یکی از فایلهای این مجموعه رو دانلود کردم ولی نمیتونم بازش کنم همش با خطا روبرو میشم چیکار باید بکنم
ممنون میشم راهنماییم بکنید

حسن رجبی گفت:

باید تمامی فایلها از یک فصل را دانلود کنید.

بهار گفت:

عالللللللللییییییییییییی ممنونم

دستتون درد نکنه .
خدا میدونه بیشتر از تمام زمان دیدن سریال برای پیدا کردن فایلهاش تو نت گشتم ول هر جایی یه ادا و اطواری داشت . به جز سایت شما که خیلی عالی بود .
ممنون

نوید گفت:

فصل ۱) – بخش اول (evidence) رو دانلود کردم سالم بود. بخش دوم (visitors) و سوم (mission) پس از extract خطا میده. خطا مربوط به پارت سوم دانلوده ( فایل‌های ۵۰ مگابایتی ). در ضمن بقیه بخش‌ها رو هم چک کنید.
خطا :
– گاهی اوقات وسط دانلود خطای data corruption میده
– گاهی اوقات دانلود کامل میشه و موقع extract خطای corrupt header میده.
با تشکر از سایت خوبتون…

ارم دانلود گفت:

سلام

همه فایل ها recovery دارن و قبلا تست شدن، لطفا repair کنید. ممنون

نوید گفت:

حل شد. مشکل از دانلود پارت آخر بود. دوباره دانلود کردم اینبار خطا نداد.
مرسی از پشتیبانی خوبتون

علی گفت:

با تشکر از لطفتون واقعا کیفیت بسیار عالی است.
ممنونم که زحمت کشیدید.

Ehsan گفت:

بی نهایت سپاس

saeed گفت:

سلام ببخشید میشه توضیح بدید چطور فیلم رو با زیر نویس فارسی باز کنیم هرکارے میکنم انگلیسی میاره ممنون

کمیل گفت:

دکمه ی Ctrl + L را فشار بدهید

saeed گفت:

سلام ببخشید میشه توضیح بدید چطور فیلم رو با زیر نویس فارسی باز کنیم هرکارے میکنم انگلیسی میاره
ممنون

کمیل گفت:

دکمه ی ctrl + L رو بزنید

با سلام و تشکر فراوان بابت مجموعه کامل و غیر نقص شما.امیدروارم خداوند منان پشت و پناهتان باشد.

behnam گفت:

با سلام و خسته نباشید بابت سایت بسیار عالیتون…..فوق العاده اس…موفق باشید.

فرشته گفت:

سلام. بخش اول از فصل یک بیگانگان باستانی رو دانلود کردم. ولی اکسترکش ناقص انجام میشه. چند دقیقه اول رو پحش میکنه بقیش ارور میده. چیکار باید بکنم؟

کمیل گفت:

سلام بخش راهنمای دانلود را مطالعه بفرمایید اگر باز مشکلتون حل نشد اطلاع دهید

فرشته گفت:

با سلام. پیرو مشکلی که قبلا سوال کرده بودم، فایل بیگانگان باستانی رو دوباره دانلود و اکسترک کردم. ولی به پنجاه درصد که میرسه، پیغام next volume reqierd میده و درنهایت میگه insert a disk. از دی وی دی و برنامه nero هم استفاده کردم ولی درست نشد. نمیدونم چیکار باید بکنم؟

کمیل گفت:

هر بخش شامل سه قسمت دانلود است، شما برای آنکه بتوانیدهر بخش را مشاهده کنید باید تمام آن سه قسمت را باهم دانلود کرده وسپس اقدام به اکسترکت کنید. به عنوان مثال اگر بخش ششم این مجموعه را می خواهید مشاهده کنید باید هر سه قسمت بخش ششم دانلود شود. اروری هم که برنامه ی RAR به شما می دهد به همین موضوع اشاره دارد و شما باید تمام قسمت ها آن مجموعه را به صورت کامل دانلود و اکسترکت کنید.

رها گفت:

با سلام. پیرو مشکلی که قبلا سوال کرده بودم، فایل بیگانگان باستانی رو دوباره دانلود و اکسترک کردم. ولی به پنجاه درصد که میرسه، پیغام next volume reqierd میده و درنهایت میگه insert a disk. از دی وی دی و برنامه nero هم استفاده کردم ولی درست نشد. نمیدونم چیکار باید بکنم و مشکل رو چطور حل کنم؟

کمیل گفت:

سلام
هر بخش شامل سه قسمت دانلود است، شما برای آنکه بتوانیدهر بخش را مشاهده کنید باید تمام آن سه قسمت را باهم دانلود کرده وسپس اقدام به اکسترکت کنید. به عنوان مثال اگر بخش ششم این مجموعه را می خواهید مشاهده کنید باید هر سه قسمت بخش ششم دانلود شود. اروری هم که برنامه ی RAR به شما می دهد به همین موضوع اشاره دارد و شما باید تمام قسمت ها آن مجموعه را به صورت کامل دانلود و اکسترکت کنید.

فرشته گفت:

ممنون از راهنماییتون. قسمت های بعدی رو هم دانلود میکنم دوباره امتحان میکنم.

میم گفت:

سلام زیرنویس رو چجوری بیارم؟

کمیل گفت:

زیر نویس را موقعی که فیلم در نرم افزار Kmplayer در حال پخش است بکشید.

قاسم گفت:

سلام.ایا مستند بیگانگان باستانی زیرنویس انگلیسی هم دارد ممنون

کمیل گفت:

بله زیر نویس انگلیسی این مستند بر روی سایت هایی که زیر نویس ارائه می کنند وجود دارد، در آینده وب سایت ارم دانلود قصد ارائه زیر نویس انگلیسی مستند ها را به همراه زیر نویس فارسی آنها دارد.

قاسم گفت:

ممنون کمیل جان

جاوید گفت:

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گلم و مدیر محترم سایت هرکدوم از دوستان واسه زیرنویس فارسی این مستند مشکل دارن به این لینک برن و همه فصلها و قسمتها رو دانلود کنن. و در اخر همیشه لبخند بزنید وشاد باشید.
http://parssubtitle.ir/ancient-aliens/

جاوید گفت:

سلام اینم زیرنویس تمام فصلها لذت ببرید و شاد باشید.
http://parssubtitle.ir/ancient-aliens/

Amir گفت:

به نظرم کار خوبی نکردین که اکسترکت کردن هر قسمت را منوط بر دانلود تمام قسمتهای یک فصل کردین.
اگر انتقاد پذیری پس لطفا اصلاح کن.

میشه که بطور خلصه فارسی کردن را یاد بدهید

محمد گفت:

وقتی میخوام اکسترک کنم ارور میده
you need to start extraction from previous volume

کمیل گفت:

شما باید تمامی پارت ها را مربوط به یک قسمت را دانلود کنید. سپس همه را با هم اکسترکت کنید

samin گفت:

s01 e01 az ancient ro download kardam vase extract file pass mihad site ro zadam vali nesfe por mishe error mide

سینا گفت:

لطفا فارسی تایپ کنید. تست شد و مشکلی نداشت
دقت کنید بخش اول شامل ۳ قسمت (پارت) می باشد که باید هر ۳ را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج سازید.
پسورد هم به صورت دستی وارد کنید.

عماد گفت:

سلام این همون مستندی هست که ۱۲ فصل داره؟
بقیه فصل هاش کجاست؟

سینا گفت:

سلام بله ۱۲ فصل از این مستند منتشر شده است که در سایت ۵ فصل آن قرار دارد، در انتهای همین پست لینک های صفحه بقیه فصل ها قرار گرفته شده است.

عماد گفت:

سلام کیفیت کمتر نیست؟
چرا این قدر حجمش بالاست؟

سینا گفت:

خیر این مستند را با بالاترین کیفیت ممکن قرار داده بودیم.